Garanti Koşulları

Firmamız tarafından montajı gerçekleștirilen ürünler, teslim tarihinden itibaren malzeme ve imalat hataları- na karșı 2 (iki) yıl süre ile garantimiz kapsamındadır.  

Garanti süresi içerisinde, karșılıklı mutabakatımız sonucunda arızalı olduğu tespit edilen ürünler, mümkün olan en kısa sürede yenisi ile değiștirilir. Bu değișimden dolayı herhangi bir ücret talep edilmez.  

Ürün kataloğumuzda ve web sitemizde belirtilen ürün kullanım alanları ve uygulamaları șartları dıșında tașıma, depolama, montaj, ișçilik hataları gibi kullanıcıdan kaynaklı arızalanan ürünler garanti kapsamı dıșındadır.  

Kullanıcılar tarafından; ihmal, yanlıș kullanım, kurulum, kullanım, onarım veya doğal hasardan kaynaklanan herhangi bir doğrudan hasar veya arıza garanti kapsamı dıșındadır.  

Cihazın üzerinde bulunan ön kapak erișime açıktır. İç kısımda yer alan kapağın açılması durumunda ürününüz garanti kapsamı dıșında kalacaktır. Bu belgede belirtilen çalıștırma ve kurulum yönergelerinin dıșında yapılacak olan müdahaleler tarafımızca onaylanmaz ve Wallbox’ın garantisi ve sorumluluğu dıșında kabul edilir.  

Bu garanti kozmetik açıdan; çizikler, ezikler veya normal eskime gibi hasarları kapsamaz.